Nasz
zespół

Skuteczność i zaufanie

Jesteśmy bardzo dobrze zorganizowaną grupą osób, które profesjonalnie i z zaangażowaniem wykonują swoją pracę. Naszą firmę tworzą eksperci z wieloletnim doświadczeniem, przede wszystkim w zakresie finansów, dotacji unijnych i funduszy europejskich.

Dzięki temu zdobyliśmy duży portfel klientów zadowolonych z wysokiej skuteczności oraz najwyższej jakości oferowanych przez nas usług.

Bardzo ważnym elementem naszego doradztwa, przede wszystkim w zakresie pozyskania dotacji unijnych, jest kwestia ochrony własności przemysłowej. Wspieramy naszych Klientów w pozyskaniu długofalowej, kompleksowej ochrony w innowacyjnych obszarach technologicznych, również tych będących podstawą projektów unijnych przygotowywanych przez naszą firmę.

ZARZĄD


Dział Projektów

Tworzą go przede wszystkim specjaliści w dziedzinie dotacji i funduszy europejskich, bankowości oraz doradztwa biznesowego. Nasi specjaliści odpowiedzialni są za przygotowanie projektów, począwszy od poznania potrzeb klientów, ich planów inwestycyjnych, poprzez dobranie odpowiedniego programu i źródła finansowania z uwzględnieniem kryteriów oceny projektów i oceną szans na uzyskanie dofinansowania.

Są tutaj przygotowywane analizy niezbędne do stworzenia projektu, biznes plany czy studia wykonalności. Jest to ten dział naszej firmy, w którym powstaje dokumentacja aplikacyjna Klientów.

 

Alicja Prasał

Starszy Specjalista ds. Projektów

+48 606 685 262


Katarzyna Gnacy-Stapowicz

Starszy Specjalista ds. Projektów

+48 606 685 262


Marzena Szymborska-Nowak

Starszy Specjalista ds. Projektów

+48 606 685 262


 
 

Katarzyna Pach

Specjalista ds. Projektów

+48 606 685 262


Agnieszka Bobrowska

Specjalista ds. Projektów

+48 694 311 818


Katarzyna Młynarczyk

Asystentka Działu Projektów

+48 606 685 262


 

Konrad Ptasiński

Rzecznik patentowy

Specjalizuje się w sprawach związanych z ochroną wynalazków i wzorów użytkowych naszych Klientów, będąc ekspertem w dziedzinie elektroniki, fotoniki oraz mechaniki. Zakres jego kompetencji obejmuje prowadzenie badań patentowych, w tym badań zdolności patentowej i czystości patentowej.


OCHRONA WŁASNOŚCI INTELEKTUALNEJ

Dział Koordynacji i Rozliczeń

W przypadku dotacji unijnych nasi specjaliści koordynują i nadzorują prawidłową realizację projektów Klientów oraz zajmują się ich rozliczeniem.

Doświadczenie tych osób, ich kwalifikacje i bezcenne umiejętności poruszania się po zawiłych procedurach i przepisach oraz codzienne kontakty z instytucjami i urzędami, gwarantują powodzenie realizowanych przez Klientów projektów i skuteczne wypłaty dotacji oraz dodatkowo pozwalają oferować i przeprowadzać audyty projektów unijnych przygotowywanych przez inne firmy doradcze lub samodzielnie przez Klientów.

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najnowsze informacje