O nas
słów kilka...

Doświadczenie
i skuteczność

Wspieramy naszych klientów w obszarze B+R, innowacji oraz transferu
i wdrażania nowych technologii, zapewniając wsparcie biznesow
i pozyskując finansowanie ze środków publicznych oraz innych źródeł.

Potwierdzeniem naszej wysokiej skuteczności i profesjonalizmu są m.in. rankingi magazynów „Forbes” i „Fundusze Europejskie”, w których od wielu lat zajmujemy najwyższe pozycje. Współpracując z instytucjami finansowymi (banki, fundusze inwestycyjne), uczelniami, jednostkami badawczo – rozwojowymi oraz kancelariami patentowymi, tworzymy i świadczymy usługi dopasowane do potrzeb i oczekiwań klientów.

18

lat na rynku

Jesteśmy firmą, która od 2004 roku świadczy specjalistyczne i kompleksowe usługi doradcze dla przedsiębiorstw, jednostek samorządowych czy innych podmiotów publicznych i prywatnych.

500

zrealizowanych projektów

Specjalizujemy się przede wszystkim w doradztwie unijnym czyli pozyskiwaniu i rozliczaniu dotacji z funduszy europejskich.

Dlaczego warto z nami współpracować?

Mamy doświadczenie zdobyte od 2004 roku przy realizacji ponad 500 projektów.
  • Jesteśmy bardzo skuteczni w tym co robimy;
  • Nasz profesjonalizm potwierdzają liczby: ponad 1,5 mld zł pozyskanych dotacji i innych środków finansowych;
  • Cieszymy się zaufaniem bardzo wielu Klientów, którzy wracają do nas z nowymi projektami i pomysłami;
  • Posiadamy rozwiniętą sieć partnerów: finansowych, biznesowych, naukowych i technologicznych (banki, jednostki naukowe, kancelarie patentowe, kluby i izby przedsiębiorców);
  • Podchodzimy do każdego Klienta indywidualnie, niezależnie od rodzaju świadczonych przez nas usług;
  • Tworzymy bardzo miłą i jednocześnie profesjonalną atmosferę pracy. Klienci to nasi partnerzy, którym oferujemy najwyższy standard usług.

OFERTA

Rekomenduje nas Business Centre Club

Od wielu lat jesteśmy członkiem Business Centre Club (BCC).

Dzięki czemu możemy wspólnie prowadzić aktywny lobbing gospodarczy na rzecz obrony interesów polskich przedsiębiorców, rozwoju gospodarki wolnorynkowej, w szczególności w oparciu o fundusze europejskie. Przynależność do BCC umożliwia nam łatwiejszy kontakt z instytucjami odpowiedzialnymi za wydatkowanie środków z funduszy europejskich, zgłaszanie problemów i nieprawidłowości związanych z oceną projektów i innymi ważnymi kwestiami dla naszych klientów czy dzielenie się wiedzą i doświadczeniem, zarówno z bardzo szerokim gronem przedsiębiorców, jak i instytucjami publicznymi.


BCC

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najnowsze informacje